Amerikan Siding

Amerikan Siding diğer dış cephe kaplamalarının ulaşamadığı bir güzelliği binaların dış yüzeyleriyle buluşturuyor. Amerikan Siding’in birbirine tam uyumlu cephe kaplama panel ve aksesuarlarında natürel ve canlı tonlar doğanın tüm renklerine eşlik ediyor. Dayanıklılığı, çok yönlü uygulanabilme kolaylığı, Uv ışınlarına karşı dayanıklılığı arttıran çift katmanlı üretim teknolojisi ve co extrüzyon metodu ile üretilen polivinil klorür esaslı içerisinde bulunan katkılar, darbe dayanımı, rijit yapısı ve malzemenin dış hava koşullarına karşı direncini arttırır. American siding binayı nem, rutubet, korozyon vb. etkilerden koruyan boya ve bakım masrafı gerektirmeyen, bina ömrünü uzatan ve bina ömrü boyunca yapıya estetik katan dış cephe kaplamasıdır.

American Siding %55e Varan Tasarruf Sağlar

American Siding ile dış cepheleri kaplanan yapılarda ısı yalıtım levhaları kullanılarak yalıtım tam olarak sağlandığı için ısı kayıpları sona ermekte fatura giderlerinde % 55’e varan tasarruf sağlanmaktadır.

American Siding Şık ve Gözalıcı Değer Katar

American Siding, 17 farklı renk seçeneğiyle diğer dış cephe kaplamalarının sağlayamadığı benzersiz bir güzelliği binaların dış yüzeyleriyle buuşturuyor.

American Siding Uzun ömürlü 50 Yıl Garantilidir

Co extrusion teknolojisiyle üretilen American Siding, 50 yıllık ömrüyle diğer dış cephe kaplama malzemelerinin ulaşamadığı uzun ömürlü çözümler sunuyor. Yapılarınızı gelecek nesillere ulaştırıyor.

Pratik Uygulama Hızlı Montaj

American Siding, yapısal olarak hafif bir malzeme olduğu için nakliye ve uygulama işlemlerinde büyük avantaj sağlıyor.

Kolay Temizlenebilme

Modern çağın mimarisi iile estetiği buluşturan American Siding, uygulama aşamasında ve sonrasında getirdiği tasarrufla ekonomik çözümler sunuyor.

Çevre Dostu

American Siding, gerek üretim aşamasındaki süreçleriyle gerekse organik yapısıyla çevre dostu bir dış cephe kaplama malzemesidir.

Üniversite Onaylı

Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından bilimsel araştırma kapsamında oluşturulan bir ekibin 2008 yılında hayata geçirdiği yenilenebilir enerji projesinin ürünü “Enerji Evi”, American Siding ile yapılan işbirliği sonucunda ısı yalıtımıyla %45 tasarruf sağladı.